Poster ve Afiş Çalışmaları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HİZMETLER

Maliye Anlaşmalı Evraklar

Maliye Anlaşmalı Evraklar

Matbaamız maliye ile anlaşmalı olup, fatura, irsaliyeli fatura, gider pusulası, sevk irsaliyesi, bilet gibi tüm resmi evraklarınızda tasarım ve baskı hizmeti sunar.

Not Kağıtları

Not Kağıtları

Firmanıza özel promosyon ürünü not kağıtlarıyla her zaman dikkat çekici olun. Kreatif tasarımlar, alternatif ciltleme yöntemleriyle; bloknot, küp bloknot, ajanda ve defterlerin tasarım ve baskısını matbaamızda kullanıma hazır hale getiriyoruz

Kartvizit Çeşitleri

Kartvizit Çeşitleri

Şık tasarımlarımızla klasik kartvizit, özel kesim kartvizit, lak baskılı kartvizit, sıvama kartvizit, pvc kartvizit, tuale fantazi kağıda baskılı kartvizit ve şeffaf kartvizit modellerinin baskısını matbaamızda yapıyor, İzmir içine ücretsiz teslimini sağlıyoruz.

Katalog Çalışmaları

Katalog Çalışmaları

Firmanızın ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yaparken aynı zamanda prestijinizi yükseltebileceğiniz katalog tasarımları ve katalog basımını matbaamız bünyesinde gerçekleştiriyor, kısa sürede teslim ediyoruz.

Dosya ve Klasör Çeşitleri

   Dosya ve Klasör Çeşitleri

Kaliteli ve özel tasarımlarla ihtiyacınıza uygun ebatlarda hazırlamış olduğumuz cepli dosya ve dosya klasörlerinin baskısını matbaamızda gerçekleştiriyoruz.

Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

2018 yılı promosyon ürünlerinde firmanıza ve kişiye özel takvim, duvar takvimi, gemici takvimi, üçgen masa takvimi, ajanda , bloknot, roll-up, bardak, anahtarlık ve kalem gibi tüm ihtiyaçlarınızın tasarım ve baskılarını matbaamızda hazırlayıp teslim ediyoruz.

Zarf Örnekleri

Zarf Örnekleri

Firmanıza özel tasarımlar geliştirerek kurumsal kimliğinizi zarfınıza yansıtıyoruz. Pencereli ve penceresiz diplomat zarf, poşet zarf, davetiye zarfı gibi tüm zarf çeşitlerini sizin için tasarlıyor ve matbaamızda baskısını yaparak sunuma hazır hale getiriyoruz.

Menü Çalışmaları

Menü Çalışmaları

Restoran ve kafelerinizin misafirlerine sunmuş olduğu yemek ve içeceklerindeki damak tadını tasarımlarımızda da yakalayacağı menüler tasarlıyor ve işletmenize en uygun şekilde baskısını gerçekleştiriyoruz.

Davetiye Örnekleri

Davetiye Örnekleri

Sevdiklerinizi, özel günlerinize, unutulmaz kılacak davetiyelerle çağırmak için davetiye modellerimizi inceleyin. Ayrıca firmanızın açılış, kutlama ve etkinliklerine özel olarak davetiye tasarımı ve davetiye basımı hizmeti veriyoruz.

Etiket

Etiket

Firmanızın ürün bilgilerini barındıran etiket ihtiyaçlarınızı size özel tasarım ve baskılarla hazırlıyor; tabaka, etiket ve rulo etiket çeşitlerimizle üretimini yapıyoruz.

Çanta Örnekleri

Çanta Örnekleri

Markanızı hareketli bir reklama dönüştürecek; karton çanta ve kraft çanta modellerimizi size özel tasarım ve baskı çeşitleriyle istediğiniz ölçü ve özelliklerde üretimini yapıyor ve sunuma hazır hale getiriyoruz.

Kutu ve Ambalaj

Kutu ve Ambalaj

Kutu ve ambalajlarınızı, firmanızın ürünlerinin detayını ön plana çıkaracak dikkat çekici tasarım ve baskılarla istediğiniz ölçülerde hazırlayarak üretimini yapıp kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Dergi Kitap Gazete

Dergi Kitap Gazete

Firmaların, derneklerin, kulüplerin, markaların haftalık veya aylık sektörel dergi ve gazete tasarımlarını ve basımlarını matbaamız bünyesinde gerçekleştiriyoruz.

İnternet Sitesi

İnternet Sitesi

Firmanıza özel kullanıcı dostu masaüstü ve mobil web sitelerini size özel tasarlıyor, yazılımını geliştiriyor ve yayına alıyoruz.

Multimedya

Multimedya

CD, DVD ve USB kopyalama ve çoğaltma alanında veri kaybı olmadan size ve firmanıza özel hizmetler sunuyoruz.

Tabela

Tabela

Firmanızın ihtiyacına yönelik özel tasarım ve modellerde, kutu harf, led tabela, totem, outdoor ve araç giydirme hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Ürün, mekan, açık alan, drone ile havadan çekim, kurumsal çekimler ve andaç / yıllık çekimlerinde geniş ve profesyonel ekipmanlarımızla size özel fotoğraf ve kurumsal tanıtım videosu çekim hizmetleri sunuyoruz.

Insert

Insert

Firmanızın ürünlerini müşterilerinize sunabileceğiniz ürün hizmet tanıtımı, market insertü, flyer, el ilanı ve broşür tasarımlarıyla istediğiniz ölçülerde baskı hizmeti veriyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Güçlü marka yaratmak, markanın bilinirliğini sağlamak ve sektörde güçlü duruş sağlamak için gerekli olan (logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf v.b.) kurumsal kimliğinizi A'dan Z'ye kreatif tasarımlarla oluşturuyor ve sizlere baskı hizmeti sunuyoruz.

Oto Paspas

Oto Paspas

Oto kağıt paspas ürünleri, araç yıkama, temizleme işlemlerinizden sonra, paspas üzerine yerleştirilen kağıtlardır.